میتوانید انرژی درمانی یا درمانگری را کار کنید

در مورد چاکرای ریشه خود کنجکاوی کنید زیرا این چاکرا رابطه مستقیم با عالم مادی و دنیوی دارد اگر این چاکرا فعال باشد شما بی نیاز هستید و به هر آنچه از نظر مادی بخواهید دست پیدا می کنید. برای استراحت بیشتر برنامه ریزی کنید. بیشتر یافت می شوند کسانی که در روستاها و شهرهایی که از منابع طبیعی بیشتری برخوردارند زندگی می کنند بسیار شادتر و پر انرژی تر از کسانی هستند که در شهرهای بزرگ با آلودگی های بسیار هستند. این مدل ماساژ در مشهد برای کسانی است که می­خواهند یک ماساژ رومانتیک داشته باشند. تمرینات کششی در این مدل ماساژ از یک منطقه تا منطقه دیگر کاملا متفاوت است، به حدی که در واقع هیچگونه چهارچوب یا روند خاصی که مورد پذیرش عموم باشد برای آن وجود ندارد. به این ترتیب ماساژور در محل گرفتگی با تکنیک های فشاری و کششی به آزاد سازی عضلات کرخ شده یا گرفته می پردازد.

ماساژور با فشار دادن انگشتان بر کف پا، دستها یا گوشها ،میزان فشار را به سیستمهای داخلی بدن مرتبط میکند. ماساژ شیاتسو ازتکنیکهای رایج درمان عصبی عضلانی به عنوان یک روش درمان موثر استفاده میکند. ماساژ درمانی برای درد سیاتیک یک روش بسیار موثر ومفید می باشد . روش استفاده از شمع برای درمان: شمع را سمت راست قرار میدهیم و فرد سمت چپ ما قرار میگیرد یا اگر حضور ندارد تصور میکنیم در سمت چپ ما قرار گرفته است، با دم میگوییم این شمع عجب نوری دارد و در بازدم؛ شمع چهقدر این آدم را روشن میکند در مرحلهی بعد این شمع عجب گرمایی دارد(دم)، شمع چهقدر این آدم را گرم میکند(بازدم) دقیقاً مانند پاکسازی با شمع است با این تفاوت که به جای محیط یک فرد را در نظر میگیریم. در ماساژ بامبو، ابتدا ماساژور به مدت ده دقیقه فرد را ماساژ عمومی می دهد و سپس با استفاده از چوب های بامبو بر روی عضلات فرد به میزان 1.5 سانتی متر فشار عمقی وارد می کند. در این ماساژ تکنیکها و کششهایی با چوب بامبو بر روی عضلات منقبض شده انجام می شود. از جمله بیماری هایی که با فرادرمانی درمان شده است عبارتند از : آلزایمر ، MS ، انواع سرطان ، دیابت ، میگرن و حتی آرتروز .

در این مطالعه یک گروه هشت جلسه درمانی دریافت کردند که پس از پایان استرس آنها به کیزان زیادی کاهش داشت. ماساژ پرینتال ماساژ مخصوص زنان در دوران بارداری است که می تواند به کاهش درد بدن در دوران بارداری، کاهش استرسهای حاملگی و راحتی در تیر کشیدگی عضلات کمک کننده باشد. ماساژ آروماتراپی به بهبود تقویت روحیه، کاهش استرس و اضطراب، کاهش علائم افسردگی، تسکین فشار عضلات و تسکین درد کمک می­کند. این ماساژ یک مدل ماساژ مشهد برای ریلکس کردن بدن و بهبود فرآیند چرخش خون در بدن است. سبک افزایش انرژی: این سبک بر روی حوزه انرژی درون و اطراف بدن تاثیر دارد. ماساژ در مشهد انواع مختلفی دارد که هرکدام باید توسط متخصص ماساژ یا طب فیزیکی انجام گیرد تا از خطرات احتمالی آن جلوگیری شود. تکنیکهای ماساژ درمانی از ضربههای ملایم تا فشارهای عمقی می تواند متغیر باشد. انرژی درمانی اینجوری شروع شد که روزی یک نفر آمد و گفت که من می تونم با انرژی بیماری های افراد را از بین ببرم. همانطور که مطلع این مقاله آوردیم با اصل بحث انرژی درمانی و وجود انرژی های فوق العاده درون ، مشکلی نداریم و در صدد انکار آن هم برنمی آییم .

عمل هایفوتراپی بصورت امن در سرتاسر دنیا 250 هزار جلسه درمانی داشته است. این نوع ماساژ در مشهد، در دستهبندی ماساژهای کلاسیک طبقه بندی شده است و جز پرطرفدارترین ماساژهای دنیا می باشد. برخی از مراکزماساژ در مشهد، به دلیل خطر سقط جنین در سه ماهۀ اول بارداری، از ارائۀ این مدل ماساژ بارداری، خودداری می­کنند. رفلکسولوژی یا زون تراپی، یک مدل ماساژ مشهد است که در آن تمام اندامهای بدن در کف پا نقشه نگاری شدهاند. ماساژ ریکی به بدن کمک میکند تا تعادل کلی خود را چه در ذهن و چه در بدن حفظ کند. یکی از دلایلی که افراد جذب چاکرا ششم شوند این است که می خواهند از طریق آن ذهن دیگران را بخوانند. ریکی همیشه حاضر است تا جریان یابد و هر وقت شما بخواهید جاری می شود. این زنان اعلام کردند از آنجایی که در زندگی شخصی خود مشکل داشتند به مرکز انرژیدرمانی مراجعه کردند و مدیر مؤسسه با این ادعا که میتواند انرژیهای منفی را از آنها دور کند آنان را ثبتنام و سپس در جریان کلاسها با همین عنوان زنان جوان را اغفال کرد و آنها را مورد آزار و اذیت قرار داد.

دیدگاهتان را بنویسید