انرژی درمانی چیست و چگونه عمل میکند؟

ميتواند در كنترل يا بهبود بيماريها ما را ياري دهد. بنابراين انرژي درماني چيزي جز استفاده از قوانين طبيعت و بدن در بهبود بيماريها نميباشد. غالبا کسانی که برای درمان بیماران از طریق ” انرژی درمانی ” دنبال مادّیات هستند و مبالغ گاه گزافی را در قبال درمان مطالبه می کنند ، جزء گروه اول هستند . را مورد برسي قرار گرفته است كه اين فصل كتاب تحقيق و پژوهش مترجم ميباشد. طب سوزنی و طب سنتی روش درمانی چند هزار ساله است که در درمان بسیاری از بیماریها از زمانهای قبل در چین باستان مورد استفاده واقع میشد. آنها تاحدودی شاد هستند اما این افراد از دیرباز مفهوم لذتبردنهای واقعی را از بین بردهاند. نیروهای الهی مانند معجزات، کرامات، امداد های غیبی و از این مسائل است که منبع آن به طور مستقیم خداست و سخن در خصوص آنها مجالی دیگر را می طلبد. رایحه خوش عطرها اگر از نوع گیاهیاش باشد نیز خواص درمانی دارد. در میان مهاجران عدهای نیز به رهبری علی و شامل زبیر، طلحه، عباس بن عبدالمطلب، مقداد، سلمان فارسی، ابوذر غفاری و عمار بن یاسر، علی را وارث مشروع محمد میدانستند.

بايد بستگي به نوع بيماري اثراتش را در چند جلسه ببينيد. پکیج آموزش انواع کینزی ها و فعالسازی انرژی درون که به شما دوازده نوع کینزی به همراه آموزش فعال کردن چاکرا ، کندالینی ، انرژی درمانی ، قدرت پرانا و خیلی آموزش های فوق العاده دیگر که در ادامه معرفی خواهند شد آموزش داده خواهد شد. کنت ویلهم رایش باخ (Count WiLheLm Von Reich Bach) در قرن نوزدهم طی سی سال وقت خود را صرف انجام آزمایشهای تجربی اطراف نوعی حوزه انرژی بنام ادیک (Odic ) نمود به نظر او ادیک بخشی از خصوصیات حوزه الکترو مغناطیسی تشریحی، توسط جیمزکلرک ماکسول (Jemes Clerk Maxwell ) را دارا بود، او در کشف ادیک به این نتیجه رسید که قطبهای آهنربا نه تنها نماینده قطبیت مغناطیسی بلکه دارای قطبی منحصر بفرد بنام میدان ادیک هستند. در انرژي درماني مادهاي بنام پلاسما يا بيو پلاسما به بيمار انتقال مييابد. در طب سوزنی سنتی صدها نقطه تمرکز با سوزن تحریک میشوند. انرژي درماني بر روي نقاط طب سوزني و كانالهاي انرژي كار ميكند. در طب سنتی برای لاغری و چاق شدن پیشنهاد میشود که نباید لاغر شدن به سرعت اتفاق افتد، زیرا لاغری که در کوتاه مدت پدید آید، در کوتاه مدت هم به چاقی اولیه بر میگردد.

در مورد دوم بزرگ شدن قلب یا سایر مشکلات قلبی مورد انتظار است. و پركار شدن آنبه نوبة خود چاكراهاي منگ مين و قاعدهاي را فعال ميسازند. مطلبی که در ادامه می آید هم اثباتی تجربی و لذّت بخش بر یکی از دستورات مهم دینی ما یعنی وضو گرفتن است که مطالعه آن را به همه شما توصیه می کنم ولی به این شرط که از نکات فوق الذکر غافل نشوید و فراموش نکنید که: الاسلام یعلوا و لا یعلی علیه. معمولاً اينگونه افراد از تكنيكهاي معدودي اطلاع دارند. گفتنی است که بسیاری از والدین و دیگران اعتقاد دارند که کودکان به مشکلات روحی و روانی دچار نمی شوند. يا بهبود بخشيم. البته در انرژي درماني هنوز بحث ميكروب و ويروس سر جاي خود قرار دارند و كسي آنها را رد نميكند. بنابراین انرژی درمانی حقیقت دارد و می توان آن را اثبات کرد؟ همیشه طوری رفتار می کرد که هر کسی به او اعتماد می کرد. در انرژی درمانی این بحث مطرح است که هر انسان اطراف بدنش هاله ای از انرژی است که این هاله در هر نقطه ای معیوب شود، نشان از بیماری در بدن است و انرژی درمان ها با متدهای خاصی می توانند این کمبود را جبران و بیماری را برطرف کنند.

را به مبالغ بسيار هنگفت به ديگران ميفروشند. و انرژي درماني را ميفروشند. منبع صدور نیروهای نفسانی، قابلیت بعد فرامادی انسان است؛ یعنی هر انسان قابلیت دارد آن نیرو را صادر کند. قدرت هایی مانند انرژی درمانی، تلپاتی، اعمال مرتاضان، هیپنوتیزم و برخی حرکات ورزش های رزمی در سطوح بالا از جمله این موارد است که می توان به آن اشاره کرد. به عنوان مثال درد معده مربوط به معده است و همچنین برای درمان بیماری های دستگاه گوارشی باید به متخصص مربوطه در همان زمینه مراجعه کرد. از بهترین کاربردهای لیمو ترش خشک میتوان به رفع سموم بدن اشاره کرد. انرژي درماني يا شفا از قوانين و انرژي هاي طبيعي هستند. بر روي آنها تسلط يابد و خود و خانواده خود تنها با انرژي حيات كه در دسترس همگان ميباشد، مدارا كند. انجام دهد و از آن براي بهبودي بيماريهاي خود و ديگران استفاده كند. در عین حال اقدامات خوبی هم در زمینه تولید واکسنها انجام شده و یا در حال انجام است؛ حال چه در انستیتو پاستور و چه در قالب قراردادهای دو جانبهای که با برخی از کشورها منعقد شده است. به این درک شهودی یا همان حس ششمتان اعتماد کرده و برنامه ریزی زندگی را در دستتان بگیرید.

دیدگاهتان را بنویسید