انرژی درمانی – سایت روانشناسی دکتر آرام

کلاژن پروتئینی است که با حفظ استحکام، براقیت و حالت ارتجاعی پوست و مو، به جوان ماندن آنها کمک میکند. حالت طبیعت چاکرای ششم تماشای آبی پر رنگ شب و ستارگان است که به تعادل آن کمک می کند. فقط یک جلسه: نتایج هایفوتراپی بلافاصله پس از اولین جلسه قابل مشاهده است و از آنجا که این روش درمانی اثر خود را به تدریج و از درون به بیرون روی پوست میگذارد، نتیجه آن حدودا 3 ماه طول میکشد تا کامل شود و میتواند تا 6 ماه پس از درمان ادامه نیز یابد. و اما ماجرایی دیگر: یک روز پدر جودیت هنگامی که سگ ماده سه سالهای را بهمنزل پسرش در شهر مجاور میبرد، به خانه آمد. اگرچه ممکن است متناقض به نظر برسد، اما در واقع این سلولها سلولهای بیشتری را تولید میکنند تا کلاژن بیشتری تولید شود. با افزایش سن، کلاژن خاصیت ارتجاعی و توانایی ایستادن در برابر اثرات گرانشی که پوست را به سمت پایین میکشد، از دست میدهد.

شفادهندگان از دست هایشان برای دریافت و انتقال اطلاعات و انرژی بهره می گیرند. این رنگ انتقال دهنده آرامش آشکار است که از بین برنده ترس و ناهماهنگی است. این گزارشات مبنی بر این است که استفاده از این روش درمانی موجب تقویت حس آرامش و کاهش استرس در فرد بیمار می شود و مطالعات علمی نیز نشان دهنده کمک این روش درمانی به کاهش درد در بیماری سرطان می باشد . تشخیص نوع بادکش درمانی یا بهاصطلاح خودمان اینکه حجامت هم به همراه بادکش درمانی لازم است یا بادکش درمانی بهتنهایی کافی است با پزشک یا متخصص طب مکمل است و بستگی به شرایط بدنی فرد بیمار دارد. در انسانها علاوه بر سیستم غریزی و طبیعی که از بدو تولد همراهی اش میکند ، اندیشه و احساسات ، ذهنیت ها و باورها در طی دوران رشد به مرور یک میدان انرژی خاص ایجاد میکند که از فردی به فرد دیگر متفاوت است .

گرهها را باز میکند و میتواند ما را به سوی تجربه وحدت کیهانی راهنمایی کند. عطر لیموی ترش تازه درون لیوان آب به تنهایی میتواند شما را سرحال کند و جذبِ آب، شما را برای یک روز عالی آماده کند. برای مراقبت کردن و تقویت کردن آن می توانیم مقدار زیادی آب تصفیه شده تمیز بنوشیم . با تمام رنگهای رنگین کمان میدرخشد، اما رنگ غالب آن بنفش است. اینجا به سطح “هستی” مطلق وصل میشویم که شامل تمام فرمها و ویژگیهای تایید است. آگاهیتان کاملاً باز و آرام است و “خود” حقیقیتان را به منزله بخش وجودی از “هستی” مطلق حاکم که همه چیز را در برمی گیرد تجربه میکنید. افراد شرکت کننده در این آزمایش توانستند بدون خطرات مرتبط با جراحی تهاجمی در طی چند ماه نتایج موردنظر خود را ببینند. لیفت صورت به طور طبیعی ایجاد میشود: با تحریک سیستم عضلانی- آپونوروتیکی سطحی (SMAS)، همان لایهای از بافت که جراحان در جراحی لیفت صورت آن را میکشند، لیفت پوست صورت به طور طبیعی اتفاق میافتد.

8 آیا هایفو جایگزین جراحی لیفت صورت است؟ 12 آیا باید از محل کار خود مرخصی بگیرم؟ 16 آیا عوارض جانبی برای هایفوتراپی وجود دارد؟ 7 چگونه هایفوتراپی به لیفت صورت کمک میکند؟ صرفاً دامنه باز بودن آن میتواند کم یا زیاد باشد وقتی چاکرای تاج شروع به بازشدن میکند، زمانی که مرز بین هستی درونی و زندگی بیرونی در وضع موجود کاهش پیدا میکند. روبه بالا باز میشود. بنفش و سفید: تاثیر باز کردن و وسعت دادن به چاکرای هفتم دارد رنگ بنفش باعث دگرگونی ذهن و روح میشود و این دو را به روی ابعاد معنوی وجود باز میکند. در واقع هم درد و هم فشار حرکات بدن هنگام ورزش را تجربه میکند. کوتوس (نیلوفر): رایحه گلهای نیلوفر، حاصل چنین پیامی است، شخص پذیرنده را هدایت کرده و روح را در راهش برای یگانگی با “خداوند” آماده میکند. مهمترین چاکرا در بدن هر انسان چاکرای هفت اوست.چاکرای هفت را چاکرای تاج می گویند چون بالای سر است. چاکرا آجنا نیز كه دستگاه غدد درونریز را كنترل میكند بر آن اثر دارد.

دیدگاهتان را بنویسید